Острів – це містобудівна стратегія, що пропонує вам очолити місто у 18-му столітті й продемонструвати свої творчі здібності та майстерність керівника. Пориньте у кампанію, щоб визначити долю країни, або просто розважайтеся в режимі пісочниці.

Наразі гра перебуває в розробці, тому все, про що тут іде мова, стосується поточного стану проекту, а не кінцевого результату.

ігролад

Створюйте та облаштовуйте власні міста, керуйте ланцюгами виробництва, ведіть торгові перемовини з сусідніми містами, визначайте податки й місцеві закони та спостерігайте як світ “Острова” реагує на ваші рішення в природний спосіб.

– деталізована симуляція економіки та людської поведінки
Люди у грі поводяться як люди: у них є своя мотивація, свої потреби та схильності. Містяни займають запропоновані вами робочі місця лише якщо вони їх влаштовують (або якщо вони відчайдушні), обмінюються товарами та послугами на внутрішньому ринку. Заможні жителі можуть відкривати у вашому місті приватні підприємства та наймати працівників.

Вони також можуть удаватися до насильства та злочинів у разі неможливості задовольнити своїх потреб.

Вам потрібно впливати опосередковано на життя міста встановлюючи ціни, податки та умови ведення певних видів діяльності. Кожне рішення неодмінно викликатиме реакцію суспільства.

– торгівля
Винаходьте нові шляхи для сухопутної торгівлі з сусідніми містами та торгівлі морем із далекими країнами.

– сільське господарство
Вирощуйте різні культури для їжі та виробництва, керуйте ротацією культур та оранням щоб запобігти виснаженню ґрунту, розводьте худобу для їжі та транспорту.

– транспорт
Для ефективнішого пересування ресурсів у межах міста або зовнішньої торгівлі потрібен транспорт. Тачки та вози можуть будуватися у місцевій теслярні або купуватися в інших містах. Для використання в якості тяглової сили розводяться коні та воли, які також знадобляться для орання сільськогосподарських угідь.

– реалістичне будівництво без зайвих обмежень
Облаштовуйте ваші міста без жодної обов’язкової прив’язки до умовних ліній чи клітинок. Кожна будівля розміщується під будь-яким кутом. Також можливе будівництво на схилах

– моделювання доріг
Ґрунтові дороги утворюються природним шляхом у місцях, де люди найчастіше пересуваються. Ви можете будувати бруковані дороги для підвищеного комфорту та з естетичних міркувань, але ними користуватимуться лише там, де вважатимуть доцільним.

– динамічна зміна пір року

– унікальний візуальний стиль, натхнений особливостями української архітектури та побуту

Ostriv

галерея

Знімки екрану поточного стану гри. Оновлюватимуться відповідно до поступу розробки.

розробник

Мене звуть Євгеній і я тут для того, щоб донести до світу найкращу містобудівну гру а також, мабуть, щось іще. Я знаходжусь у Харкові і розробляю «Острів» самостійно у вільний від роботи час починаючи з 2014 року. Цей сайт існує з жовтня 2016 року і весь цей час я радий вас тут бачити!
Ви можете зв’язатися зі мною по e-mail: yevheniy@ostrivgame.com

дата виходу

Наразі я готую гру до першого відкритого випуску альфи (після кількох місяців закритого тестування), який відбудеться, за моїми поточними оцінками, наприкінці вересня або в жовтні. Ця альфа включатиме перші 26 типів будівель те деякі основні механіки. Відтак подальші альфи з’являтимуться щоразу як я додаватиму до гри заплановані складові (дорожня карта з’явиться незабаром). Цей підхід добре зарекомендував себе під час закритого тестування більш ніж 500 охочими, тому вважаю доцільним триматися саме його. Слідкуйте за останніми новинами у Facebook та Twitter!

ви можете передзамовити Острів, щоб підтримати розробника

Ви отримаєте “DRM-free” копію гри (коли вона буде готова) та довічну підписку на всі майбутні оновлення, зокрема ключ Steam, коли Острів буде доступний у Steam.
(передзамовлення здійснюється через Humble Bundle)

системні вимоги

Первинний випуск націлено на систему Microsoft Windows. Версії для Linux та Mac заплановані на майбутнє. Вам знадобиться багатоядерний процесор та ігрова відеокарта, що підтримує OpenGL 4.3+, бажано GTX 770 або потужніша. Інтегровані відеокарти Intel наразі не підтримуються.

Підпишіться, щоб дізнатись коли вийде гра!