Запрошую до тестування

Поки я закінчую останні приготування, пропоную всім охочим заповнити цю просту форму та долучитися до випробування тестової версії містобудівної гри Острів.

Одразу попереджаю, що ця версія дуже далека від остаточної: вона працює тільки на Windows, містить лише перші 23 типи будівель, мінімальний нарис інтерфейса (мова поки що тільки англійська), відсутні анімації, купу баґів тощо. Основна мета цього тестування – виявити недоліки в основних ігроладних рішеннях якомога раніше та отримати корисну критику саме стосовно ігроладу.

Оскільки це закрите тестування, ви не можете оприлюднювати скріншоти та відео.

Щойно я підготую все необхідне, почну надсилати тестову версію. Гадаю, це відбуватиметься протягом наступного тижня.

Якщо охочих буде багато, можливо, долучити до тестування вдасться не всіх. Обиратиму згідно до розташування зірок і планет, тому намагайтеся надати вичерпну інформацію.

Оновлено 18 Липня 2017: тестування вже розпочато, але ви досі можете подати заявку. Я запускаю до тестування свіжі голови щоразу, як роблю оновлення.
Оновлення: закрите тестування закінчено

Ім’я
Як до вас звертатись

Про себе
Що ви взагалі за людина, як звуть усіх ваших котів, шоколадне чи ванільне. Якщо ми вже знайомі, нагадайте.

Комп’ютер
Тепер серйозно. Перш за все цікавить версія Windows, модель процесору (напр., AMD FX-8350), відеокарта (напр., GeForce GTX770) та розмір оперативної пам’яті. Якщо є декілька машин, можете перелічити їх також.

Досвід
Попередній досвід містобудування та керівництва (можна просто перелічити назви ігор)

Приклад відгуку
Оберіть будь-яку гру з попереднього списку та опишіть її від’ємні та додатні риси

Якщо ви якимось дивом досі не підписались:

Email

Слідкуйте за новинами на Facebook та Twitter. Діліться своїми думками та запитуйте в коментарях нижче або в офіційному сабредіті: /r/OstrivGame/